Петиція про заборону 5G в Україні набрала 25 тисяч підписів

Петиція про заборону 5G в Україні набрала 25 тисяч підписів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Петиція про заборону зв’язку 5G в Україні набрала необхідні для розгляду президентом 25 тисяч підписів. Петиція з вимогою заборонити новий тип зв’язку з’явилися через нібито негативний вплив 5G на здоров’я людей.

Петиція була опублікована у квітні цього року. Її автор Юліана Гордій вимагає, щоб зв’язок п’ятого покоління в Україні не впроваджували без проведення клінічних досліджень, які б підтвердили його безпеку.

«Без клінічно підтвердженою доказової бази щодо безпеки даного виду зв’язку просимо не вводити його в нашій країні!» — пише автор звернення.

На даний момент петиція набрала майже 25,5 тисяч голосів. Тепер, згідно з правилами розгляду петицій, президент Володимир Зеленський зобов’язаний її розглянути.

Нагадаємо, в квітні-травні цього року на тлі пандемії коронавірусу в соцмережах і на різних інтернет-ресурсах стали поширюватися теорії про те, що випромінювання від вишок 5G може викликати COVID-19 або знижувати імунітет, роблячи людей уразливими до вірусу. Поширення цих теорій призвело до кількох десятків підпалів вишок 5G у великій Британії, Нідерландах і багатьох інших країнах.

У Всесвітній організації охорони здоров’я у відповідь на теорії змови повідомили, що коронавірус або будь-які інші віруси не можуть передаватися через мережі 5G.

Як ми вже розповідали – 5G: коли з’явиться в Україні і навіщо нам це.

А також – Українці просять Зеленського захистити їх від масового чіпування з допомогою 5G.

Джерело: Народна Правда