Прийде велика біда: українців ошелешили прогнозом щодо нового землетрусу

Українців ошелешили жахливим прогнозом щодо нового землетрусу.

Прийде велика біда:  українців ошелешили прогнозом щодо нового землетрусу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода/Соціальна правда

Українців ошелешили прогнозом щодо нового потужного землетрусу, який за прогнозами сейсмологів може статися найближчим часом та зачепити Закарпаття.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «РБК-Україна».

Один з найвідоміших Карпатських мольфар (ред. у культурі гуцул людина, що має надприродні здібності – маг, екстрасенс) Михайло Тодорів прокоментував дану подію та розповів про невтішні події, які чекають на Україну.

За його твердженнями, Україну спіткає величезне лихо, а землетрус, про який наразі попереджають фахівці є лише попередженням невідворотних та страшних подій, що чекають на країну.

“Велика біда прийде до нас. Природа втомилася від того, що ми з нею робимо. Якщо не вчасно схаменутися, то буде погано всім. Землетрус може бути лише попередженням. Це буде скоро, але не зараз”, – сказав відомий мольфар.

Раніше повідомлялося, що потужний землетрус, ймовірно, найбільше зачепить Закарпаття. За словами сейсмолога Олександра Кендзери з Інституту геофізики НАН України, сейсмічна активність, яка зачіпає Закарпаття, зазвичай трапляється раз в 100-120 років. При цьому новий землетрус може сягнути потужності у 8 балів, а поштовхи можуть початися в будь-який момент.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...