Єфремову пред’явлено остаточне обвинувачення: подробиці

Звинувачення залишилося незмінним

Єфремову пред’явлено остаточне обвинувачення: подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Михайлу Єфремову, який став фігурантом смертельної ДТП, слідчі Головного слідчого управління ГУ МВС Росії по Москві висунули звинувачення в остаточній редакції.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє РИА Новости.

“Слідчі Головного слідчого управління ГУ МВС Росії по місту Москві завершили попереднє розслідування кримінальної справи відносно водія іномарки, обвинуваченого у скоєнні резонансної ДТП зі смертельним результатом”, – сказав журналістам керівник прес-служби московської поліції Володимир Васенин.

Адвокат Михайла Єфремова Ельман Пашаєв додав, що 6 липня артистові пред’явили звинувачення в остаточній редакції. Юрист пояснив, що воно залишилося незмінним: порушення ПДР, вчинене особою у стані сп’яніння, що призвело з необережності смерть людини (пункт “а” частини 4 статті 264 Кримінального кодексу РФ).

Раніше Таганський районний суд Москви відправив актора Михайла Єфремова, який став винуватцем ДТП, в якому загинула одна людина, під домашній арешт на два місяці — до 9 серпня.

Також повідомлялося про те, що Михайло Єфремов відмовився визнавати свою провину. За його словами, у ДТП брала участь його машина, а не він сам.

Джерело: Народна Правда