Ігрові автомати в дусі книги РА

Ігрові автомати в дусі книги РА
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Слот Book of Ra – це розробка компанії Новоматік. Оснащений 5 барабанами, максимальний множник х9000. Був представлений гемблерам 1996 році. Пережив кілька оновлень. Тільки розробник Новоматік випустив 6 версій цього слота.

Loading...

Тематикою віртуального апарату є Стародавній Єгипет. А сайт казино Joker Вин https://joker.win/ пропонує користувачам не тільки легендарний Book of Ra, але і інші захоплюючі віртуальні апарати.

Особливості теми

Символами ігрових автоматів в дусі Book of Ra є зображення богів Стародавнього Єгипту, скарабеї, цариця Клеопатра, піраміди. Зазвичай відеослоти оснащені бонусними іграми, фріспінами, декількома спеціальними знаками. Вони відрізняються високим – мінімум 94% – коефіцієнтом віддачі.

Хто ухиляється від гри, той її програє». Рішельє.

Основні підвиди теми Стародавній Єгипет:

  • відомі історичні особистості – Рамзес, Клеопатра;
  • боги Гор, Тот, Ісіда;
  • скарби, таємниці пірамід і гробниць.

Причинами, за якими провайдери використовують міфологію Древнього Єгипту, є барвистість, впізнаваність, можливості для розробки бонусної гри.

Популярні слоти на тему Стародавнього Єгипту

  1. Crown Of Egypt – від розробника IGT. Датою релізу є 2012 рік. У березні 2020 року вийшло останнє оновлення. Для гри використовуються 20 барабанів, а не 15 штук, як у слота Book of Ra. Волатильність становить 94%. Віртуальний апарат оснащений спеціальними знаками, фріспінами.
  2. Pharaoh’s Gold II – від провайдера Novomatic. П’ятибарабанний ігровий автомат був представлений гемблерам в 2014 році. Оснащений спеціальними символами, бонусної та ризик-грою, 9 виграшними лініями. У 2019 році вийшло останнє оновлення відеослоту.
  3. Book of Cleopatra – від розробника StakeLogic. Дата релізу слота – 2018 рік. Відсоток віддачі становить 96,21%, а дисперсія оцінюється як висока. Максимальний виграш за 1 спін 275100. Слот оснащений спеціальними знаками, бонусною грою, фріспінами.
  4. The Mummy новинка 2019 роки від провайдера Booming Games. Волатильність оцінюється як середня, відсоток віддачі становить 95,36%. Виробник передбачив FreeSpins, Scatter symbols, функцію Respin. У травні 2020 року вийшло останнє оновлення слоту.

У чому причини популярності слотів на тему Стародавнього Єгипту? Романтика, занурення в казки і міфи, таємниця. Про це кожен користувач читав у дитинстві, дивився фільми. Слоти з серії Book of Ra дозволяють не тільки відкрити таємницю пірамід, але і зірвати великий куш.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...