Лікарі пояснили, чим корисне інтервальне голодування

Інтервальне голодування - система харчування, при якій дозволено приймати їжу в строго певний відрізок часу

Лікарі пояснили, чим корисне інтервальне голодування
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Щоденне утримання від їжі протягом 16-18 годин може допомогти в профілактиці і лікуванні декількох патологій.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це говорить огляд досліджень, опублікований в New England Journal of Medicine.

У раніше проведених дослідженнях вчені знайшли підтвердження того, що інтервальне голодування може допомогти знизити артеріальний тиск, скинути вагу, поліпшити когнітивні здібності і збільшити тривалість життя. Автори огляду з Університету Джонса Хопкінса позначили два типи голодування:

Loading...

щоденне обмеження часу добового прийому їжі (6-8 годин в день);
інтервальне голодування 5: 2 (обмеження до 500 калорій два дні на тиждень).

За словами вчених, чергування голодування і ситості покращує клітинне здоров’я, викликаючи перемикання метаболізму – клітини витрачають свої запаси «палива» і перетворюють жир в енергію. Одне з досліджень виявило, що перемикання може підвищити стресостійкість за рахунок оптимізації функцій мозку і нейропластичності (здатності мозку адаптуватися до розвитку протягом усього життя).

Вважається, що інтервальне голодування стабілізує рівень цукру в крові (допомагає впоратися з інсулінорезистентністю). Результати невеликого дослідження 2018 року показали, що троє чоловіків з діабетом 2 типу змогли припинити прийом інсуліну після втрати ваги.

Довгострокові ефекти інтервального голодування вимагають додаткових досліджень. Клінічні випробування були зосереджені на молоді і людях середнього віку, тому користь і безпеку цього методу не можна поширювати на інші групи.

Спочатку більшість учасників відчувають  голод, стають дратівливими і важче концентруються. У дослідженні 2017 року, опублікованому в JAMA, майже 40% людей не змогли дотримуватися интервальної дієти. Коли мозок позбавлений їжі, в гіпоталамусі вивільняється велика кількість гормонів апетиту, які можуть викликати переїдання. Але цей стан тимчасовий.

«Пацієнти повинні бути проінформовані, що почуття голоду і дратівливості спочатку є звичайним явищем і проходить через два тижні-місяць, коли тіло і мозок звикають до нової звички», – резюмував Марк Меттсон (Mark Mattson), один з авторів огляду.

Як відомо, ті, хто стежить за фігурою і здоров’ям, намагаються не їсти після 18:00, проте дієтолог розвіяла цей стереотип. Відомий лікар-дієтолог Вікторія Кляуз пояснила, що головне, щоб останній прийом їжі відбувався не пізніше, ніж за чотири години до сну. Так, якщо ви повечеряли в 18 годин, то лягти спати ви маєте на 22-23 години.

До слова, серед прихильників здорового харчування не припиняються суперечки, чи варто їсти хліб – медики висловилися на користь споживання цього продукту.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...