Петро Порошенко, якому 8 липня почали обирати запобіжний захід, дорогою до Печерського суду розбив камеру операторові.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відео інциденту опублікувало видання НК плюс в Facebook.
“Під час проходу Петра Порошенка біля своїх прихильників стався прикрий інцидент з оператором знімальної групи НК плюс”, – йдеться у коментарі до відео.
На відео можна побачити, як Петро Порошенко в супроводі охорони проходить повз журналістів, які зібралися біля суду. В якийсь момент він дійшов до оператора видання НК плюс і штовхнув камеру рукою.
Порошенко розбив камеру оператору
? Під час проходу Петра Порошенка через коло своїх прибічників стався прикрий інцидент з оператором знімальної групи НК плюс. Деталі на відео ???
Gepostet von НК плюс am Mittwoch, 8. Juli 2020
Нагадаємо, Петро Порошенко 1 липня прибувши на допит в Державне бюро розслідувань у якості підозрюваного у справі про призначення Семочка першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки. в той день колишній президент відмовився від дачі показань.
А перед цим Порошенка викликали на допит у якості підозрюваного у Державне бюро розслідувань – йому хотіли вручити нову «підозру» за статтею «захоплення влади».