Путін може атакувати Україну: названо небезпечні напрямки

Путін може атакувати Україну: названо небезпечні напрямки
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Росія не наважиться на повномасштабний наступ на Україну у сьогоднішніх умовах. Але вірогідність атаки з боку окупантів залишається досить високою.

Loading...

Про це заявив координатор групи “Інформаційний спротив” Костянтин Машовець, повідомили на сайті волонтерського фонду “Повернись живим“.

“Росія й надалі нарощує військові сили поблизу наших кордонів та на окупованих територіях. Вона й далі накачує військові м’язи. Об’єктивно наша влада права, коли каже, що така вірогідність є. Вони можуть за тими чи іншими причинами наважитися на проведення певної операції, проте навряд розраховують на велику війну, велику операцію, тривалу принаймні”, – вважає Машовець.

За його словами, РФ справді може вдатися до військової операції оперативно-тактичного масштабу, використати високоточну зброю з власної території, влаштувати загострення на Донбасі чи спробувати прокласти шлях до води на півдні України.

Подібної думки дотримується і спікер міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Михайло Макарук.

“Мета вже зрозуміло яка – це Херсонська дамба й вихід на воду Північнокримського каналу, але це не основна мета, основна мета – це прямий коридор з містом Одеса, Маріуполь, Генічеськ та Бердянськ – так званий сухопутний коридор до Придністров’я. Друга можливість – що це дії під навчання “Кавказ-2020″, які будуть доволі потужними цього року”, – сказав Макарук.

Також він нагадав, що у порівнянні з 2014 роком, військова міць України суттєво зросла.

Як ми вже розповідали – Велика війна: названо три країни, які може атакувати армія Путіна.

А також – “Обнулення” Путіна може вдарити по України: тривожні подробиці.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...