Слідство щодо Порошенка завершено: екс-президенту не обрали запобіжний захід

Клопотання про запобіжний захід Порошенку не підлягає розгляду

Слідство щодо Порошенка завершено: екс-президенту не обрали запобіжний захід
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Петро Порошенко, справу якого сьогодні розглядав Печерський суд, залишився без запобіжного заходу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це у Facebook повідомив адвокат Порошенко Ілля Новіков.

За його словами, Петру Порошенку оголосили про завершення досудового слідства у справі про призначення Сергія Семочка на посаду першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки. При цьому йому не стали обирати запобіжний захід.

Зазначимо, раніше Печерський районний суд Києва видав постанову, в якій говорилося про продовження досудового слідства на 3 місяці. Під час судового засідання представник Державного бюро розслідувань повідомив, що у нього є постанова генерального прокурора Ірини Венедиктової про завершення досудового слідства.

Новіков також пише, що клопотання про обрання Порошенку запобіжного заходу не підлягає розгляду:

“В ОГПУ паніка. Вчора вночі до 0:30 вони переконували суддю Печерського суду Батрин в тому, що їм необхідні ще 3 місяці для закінчення слідства про призначення Семочка. Інакше ніяк, зовсім. Дуже складна справа. А сьогодні виявилося, що вони ще вчора це слідство закінчили. Суддя Батрин дарма старалася, суддя Вовк вільний, всі вільні. Клопотання про запобіжний захід Порошенку не підлягає розгляду”.

Слідство щодо Порошенка завершено: екс-президенту не обрали запобіжний захід

Нагадаємо, Петро Порошенко 1 липня прибувши на допит в Державне бюро розслідувань у якості підозрюваного у справі про призначення Семочка першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки. в той день колишній президент відмовився від дачі показань.

Петро Порошенко, якому 8 липня намагалися обрати запобіжний захід, дорогою до Печерського суду розбив камеру операторові.

Джерело: Народна Правда