У Києві затримали небезпечного російського шпигуна: всі подробиці

Екс-заступник керівника СБУ сумнівається, що затриманий був носієм якоїсь секретної інформації

У Києві затримали небезпечного російського шпигуна: всі подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

СБУ повідомила про затримання в Києві чоловіка, який протягом 2014-2020 років здійснював функції одного з «кураторів» керівників «ДНР» по лінії Головного розвідувального управління Генерального штабу Збройних сил РФ. Нагадаємо, на початку року контррозвідка Служби безпеки України затримала агента «ЛНР», який передавав розвідувальну інформацію представникам так званої «МГБ ЛНР».

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, подробиці про затримання небезпечного шпигуна в ефірі телеканалу «Україна 24» повідомила екс-заступник керівника СБУ Віктор Ягунов.

Loading...

«Згідно з інформацією, якою я володію, це людина, яка технічно використовувався для кураторства при створенні так званих правоохоронних або спеціальних служб «ДНР» і «ЛНР», – заявив екс-заступник керівника СБУ.

При цьому Ягунов сумнівається, що затриманий був носієм якоїсь секретної інформації:

«Тобто він не стільки носій якоїсь секретної інформації, скільки носій інформації, хто безпосередньо з Російської Федерації брав участь у створенні так званих спецслужб тих квазиобразований».

Відзначимо, раніше в СБУ повідомляли, що позаштатний представник спецслужб РФ брав активну участь у створенні так званого «Розвідувального управління ДНР» та інших підрозділів зазначеної терористичної організації.

Міністерство юстиції США раніше заявило про арешт російського шпигуна. Затриманим виявився громадянин Мексики Ектор Алехандро Кабрера Фуентес, якого росіяни завербували в 2019 році.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...