Українці назвали кандидатів на пост очільника об’єднаної церкви

Більше 60% респондентів не визначилися з вибором

Українці назвали кандидатів на пост очільника об’єднаної церкви
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Українці у своїй більшості не знають, кого б хотіли бачити головою об’єднаної православної церкви.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідне опитування провів Київський міжнародний інститут соціології.

Loading...

Під час інтерв’ю респондентам пропонувалося відповісти на питання, кого з нинішніх предстоятелів вони хотіли б бачити на чолі об’єднаної церкви.

Серед усіх респондентів:

  • 25,6% обрали Епіфанія,
  • 12,2% – Онуфрія,
  • Ще 1,2% назвали іншу відповідь, а решта респондентів не змогли або відмовилися відповісти на запитання.

В інституті також додали, що дані можна розрахувати і до тих, хто визначився з вибором: 65,7% обирають Епіфанія, 31,4% – Онуфрія”.

При цьому, понад 60% респондентів взагалі не визначилися з вибором або відмовилися відповідати на запитання.

Також соціологи запитали, кого українці бачать головою об’єднання ПЦУ, УПЦ МП та Української греко-католицької церкви.

20,2% всіх опитаних хотіли б бачити главою такого об’єднання Епіфанія. Онуфрій і Святослав Шевчук “ділять” друге місце з приблизно однаковим результатом (відповідно 10,5% і 9,4%, різниця в межах похибки). Ще 0,5% респондентів назвали іншу відповідь.

У той же час, понад 60% респондентів не змогли або відмовилися відповідати на запитання.

Якщо розраховувати відсоток тих, хто визначився зі своєю думкою, 49,7% обирають Епіфанія, 25,8% – Онуфрія, 23,2% – Святослава Шевчука.

Крім цього, респондентів запитували, як вони ставляться до основних церков України:

До ПЦУ ставляться позитивно 42,4%, негативно – 10,3%, нейтрально – 37,2% (баланс позитивних-негативних оцінок становить 32,1%).

Українська греко-католицька церква – 35,3% позитивно  проти 6%, які ставляться негативно (при 46,1% тих, хто має нейтральне ставлення) (баланс 29,3%).

До УПЦ МП позитивно ставляться 23% респондентів, негативно – 31,6% (при 36,8% тих, хто нейтрально ставиться) (баланс – 29,3%).

Українці назвали кандидатів на пост очільника об’єднаної церкви Українці назвали кандидатів на пост очільника об’єднаної церкви Українці назвали кандидатів на пост очільника об’єднаної церкви

Карантин, який ввели через пандемію COVID-19, негативно позначився на фінансовому становищі населення — рівень абсолютної бідності (тих, кому не вистачає грошей на їжу) підвищився з 11,5% до 12,1%. Про це свідчать дані дослідження Київського міжнародного інституту соціології.

Українці найбільше бояться економічних наслідків від запровадження карантинних обмежень, ніж самої епідемії коронавірусув Україні. При цьому майже одна п’ята частина жителів країни вже зіткнулася з проблемами на роботі, викликаними заходами з протидії COVID-19. Про це свідчать дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...