Українцям хочуть виплачувати компенсацію за затримку пенсій та зарплат

Кабмін розглянув проект закону про перелік видів грошових доходів, за порушення термінів виплати яких громадянам нараховується компенсація

Українцям хочуть виплачувати компенсацію за затримку пенсій та зарплат
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Українцям можуть почати виплачувати компенсації за затримку виплат пенсій та заробітних плат. Відповідне рішення пропонує Кабінет міністрів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив депутат Верховної ради Олексій Гончаренко.

Loading...

“Кабмін розглянув проект закону про перелік видів грошових доходів, за порушення термінів виплати яких громадянам нараховується компенсація. В такі виплати пропонують включити пенсію, щомісячне грошове довічне утримання, соціальні виплати, стипендії, заробітну плату, суму індексації грошових доходів громадян”, – зазначив політик.

У законі прописані і джерела таких виплат. При цьому в пояснювальній записці зазначено, що прийняття закону не призведе до додаткових витрат з держбюджету.

Українцям хочуть виплачувати компенсацію за затримку пенсій та зарплат

Кабінет міністрів України виділив 29,7 млрд гривень з державного бюджету на покриття дефіциту бюджету Пенсійного фонду України. Також гроші підуть на цільові виплати пенсіонерам під час карантину.

Колишня скандальна глава Нацбанку Валерія Гонтарєва заявила, що МВФ повинен забрати в України перший транш фінансової допомоги. Таким чином, він нібито мав би відреагувати на тиск на НБУ.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...