Українцям пояснили, як правильно заповнити декларацію про доходи: корисна порада

Міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що не потрібно вказувати в документі

Українцям пояснили, як правильно заповнити декларацію про доходи: корисна порада
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

У Міністерстві соціальної політики пояснили українцям, як правильно заповнювати декларацію про доходи.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, чиновники відповіли на питання, яке часто задають: “Чи потрібно в декларації відображати свій дохід в цифрах?“.

На це питання дав відповідь міністр соціальної політики Андрій Рева. Зокрема, він пояснив, що у розділі 3 “Декларації про доходи” у жовтні 2018 року потрібно вказувати тільки дані про види та суми доходів, інформація про яких відсутня в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування за 1-2 квартали 2018 року.

Наприклад, це може бути дохід від здачі молока, квартири в оренду, доходи від так званого “фріланса” або заробітки за кордоном.

Не потрібно вказувати

Заробітну плату, пенсію, соціальні виплати – цю інформацію управління соціального захисту населення веріфіцірует самостійно.

Напередодні, Державна служба статистики оприлюднила нові дані, стосовно українських зарплат. Офіційні звіти дали зрозуміти, в якій сфері українці отримують найвищі зарплати — це авіатранспорт, фінансова та страхова діяльність, телекомунікації. Найгірше заробляють вчителі,медики та бібліотекарі.

Нагадаємо, міністр соціальної політики України Андрій Рева анонсував зростання середньої зарплати в Україні до 15 тисяч гривень.

Джерело: Народна Правда