У МОЗ пояснили, чи будуть працювати школи з 1 вересня

У МОЗ пояснили, чи будуть працювати школи з 1 вересня
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Робота українських шкіл з 1 вересня 2020 року можлива в різних варіантах, включно з дистанційним навчанням. На даний час керівництво МОЗ та Міносвіти обговорює кілька варіантів формату роботи навчальних закладів.

Про це розповів головний санлікар Віктор Ляшко в інтерв’ю BBC News Україна. Також він відповів на питання, чи підуть діти 1 вересня в школи.

“Підуть. Але це вже питання, яке ми проговорюємо з новим в. о. міністра освіти. Є кілька варіантів. Розглядаємо варіанти, що, наприклад, математика буде в класі, а історія буде проводитися дистанційно. По змінах розводити. Думаю, що ці моделі ми виробимо”, – зазначив головний санлікар.

Ляшко підкреслив, що, можливо, доведеться обмежити одночасне перебування дітей у класах. Також він зазначив, що оскільки спрогнозувати ситуацію з поширенням коронавірусу неможливо, готуватися необхідно до різних сценаріїв розвитку ситуації.

“Готуємося і до найгірших сценаріїв, до дистанційної освіти, до проміжних варіантів і повністю до повернення дітей до школи”, – підсумував чиновник.

Як ми вже повідомляли – Школи в Україні можуть перейти на дистанційне навчання восени.

А також – Діти переселенців будуть безкоштовно харчуватися в школах: чому українцям не варто радіти законом.

Джерело: Народна Правда