В Україні відтермінували призов до армії: подробиці

Відстрочку отримають не всі

В Україні відтермінували призов до армії: подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Призов  в армію змінять – українські випускники призовного віку, які планують вступати до вузів, зможуть отримати відстрочку від служби в армії до 1 жовтня 2020 року.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про те, як отримати відстрочку повідомляється на сайті Міністерства освіти і науки України.

Loading...

Для цього їм необхідно попередньо зареєструватися в приймальних комісіях закладів професійного передвищої та вищої освіти та отримати відповідну довідку про свої подальші наміри.

“Досягнуті домовленості дозволять абітурієнтам скористатися своїм конституційним правом на продовження навчання – пройти необхідні вступні випробування та подати заяви на вступ”, – зазначив т. в. о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

Стосовно випускників коледжів і університетів, то МОН спільно з Офісом президента і Генеральним штабом розробило рішення, які також дозволять їм при бажанні продовжити навчання на наступному ступені освіти і отримати відстрочку від весняного призову.

Нагадаємо, призов в Україні у 2020 році перенесли через пандемії коронавіруса. Він повинен був початися в квітні, але його змістили на один місяць у зв’язку з карантинними заходами.

25 травня в Чернівцях, незважаючи на карантин і перші рядки в антирейтингу по захворюванню коронавирусной хворобою, почала роботу призовна комісія.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...