Зеленський пожалівся на низький курс долара в Україні

Зеленський нагадав, що бюджет порахований за курсом 30

Зеленський пожалівся на низький курс долара в Україні
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Президент Володимир Зеленський, який напередодні заявив, що кожна сім’я, яка втратила житло в результаті пожежі в Луганській області, отримає 300 тисяч гривень, звинувачує у закритті українських підприємств курс долара.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву Зеленський зробив в ході зустрічі з чернівецьким підприємцям, пише “Інтерфакс-Україна”.

“Я з вами згоден повністю. Те, що недоотримали мільйони підприємства і закрилися з-за цього курсу, – це правда. Ми з цим боролися з самого початку моєї каденції, з літа. Все навколо нам говорили, що у нас незалежний банк. Так, і ми підтримуємо незалежність Національного банку України, але говорили всім, що як ми можемо жити, якщо у нас навіть бюджет порахований за курсом 30, а гривня, ви бачите, яка у нас. Нам говорили, що це ринкові умови, банк незалежний і т. д., і ви це прекрасно знаєте”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, курс долара в Україні пробив психологічну позначку і впав в ціні на 19 копійок порівняно з попереднім банківським днем. Станом на 8 липня, вартість долара становить 26,93 гривні.

Глава фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев зявив, що зараз тривають консультації з приводу нового глави НБУ – його можуть обрати вже в найближчі 10 днів.

Джерело: Народна Правда