Жителі “ДНР” залишилися без зарплат і пенсій: окупанти визнали кризу

Серйозні проблеми відчувають на сьогодні практично усі підприємства в "ДНР"

Жителі “ДНР” залишилися без зарплат і пенсій: окупанти визнали кризу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Жителі “ДНР” нині без зарплат і пенсій. Проблеми в окупованих містах почалися у кінці минулого року і продовжуються на сьогоднішній день. Місцеві “влада” в особі бойовика Дениса Пушилина розповідає людям, що в усьому винні “зовнішні чинники”.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на матеріали РБК.

“Що стосується затримки зарплат, ми, звичайно ж, будемо цьому протидіяти у силу наших можливостей, але основна причина – це наша невизнаність, економічна блокада і просто ще не закінчилися воєнні дії”, – поплакався в інтерв’ю сепаратистському виданню Пушилин.

При цьому, за його словами, серйозні проблеми відчувають на сьогодні практично всі підприємства в “ДНР”. Їм доводиться боротися за те, щоб працювати, вийти на рівень рентабельності “і повноцінно виплачувати без затримок зарплати”.

“Тут не завжди все виходить, особливо коли є зовнішні чинники, як, наприклад, ситуація, пов’язана з металургією – це для нас дуже серйозний пласт підприємств. В минулому році було визначено криза металургії, коли був відкат ціни на біржі – це те, що від нас не залежить”, – сказав Пушилин.

При всьому цьому терорист обіцяє жителям “ДНР” підвищення пенсій і зарплат вже з цього року. Правда, у нього не знайшлося відповіді на питання, яким чином це буде здійснено і де “влада” будуть брати гроші.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:

Колишній ватажок бойовиків так званої “ДНР” Олександр Ходаковський, який раніше взяв особисто на себе відповідальність за розв’язання війни на сході України, скаржиться на те, що ніхто з місцевого населення Донбасу не хоче йти воювати.

А тим часом проросійські бойовики на окупованому Донбасі мають намір створити резерв із залученням так званих “Козацьких формувань” з території Російської Федерації. Цим вони планують вирішувати проблеми із забезпеченням укомплектованості особового складу, які гостро стоять в їх рядах.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...