Знижена температура тіла: медики назвали головні причини

Знижена температура тіла: медики назвали головні причини
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

У сучасному житті часто трапляються як періоди хвороб, так і періоди перевтоми і особливих переживань. Організм часто дивно реагує, тому інколи фіксується знижена температура.

Оскільки знижена температура тіла є менш поширеним явищем, ніж підвищена температура, їй не надається, як правило, особливого значення, а даремно. Така реакція організму може бути викликана вже наявними або ж таким хворобам, що розвиваються, пише Народна Правда з посиланням на healthystyle.

Loading...

Перш за все, потрібно визначитися з температурною категорією – це показник в 35,5, а також більш низький. Отже, які ж причини?

1. Можливо, мають місце хронічні захворювання, а знижена температура тіла сигналізує про їх загострення. У цій ситуації необхідно проконсультуватися з лікарем.

2. Знижена температура тіла може також бути викликана гіпотиреозом. Це говорить про зниження функції щитовидної залози, що грає вагому роль у функціонуванні всього організму. Зміни, які відбуваються в результаті неправильної роботи щитовидки, здатні викликати супутні проблеми в гормональному балансі, а також роботі багатьох органів.

3. Зниження температури тіла характерно також для людей, які страждають від хвороб надниркових залоз. Загострення в цьому випадку можна запобігти профілактикою. необхідно пити більше води, їсти дині і кавуни, що сприяють очищенню організму.

4. Температура може знижуватися також в результаті самолікування. Лікарські препарати в будь-якому випадку необхідно приймати правильно – за рекомендацією лікаря або за рецептом. Важливо також не нехтувати дозуванням.

5. По здоров’ю часто б’ють простудні захворювання і втома, які теж часто викликають зниження температури тіла. Причиною часто є сидячий спосіб життя. В цьому випадку необхідно робити розвантаження – робити зарядку, щоб відпочити і поповнитися новими силами. Тривале стомлення часто веде до виснаження організму.

6. Знижену температуру тіла може також викликати вагітність. Крім цього, симптомами є холод у ногах, нудота, тривалі головні болі, відсутність апетиту і т.д. У такій ситуації важливо звернутися до лікаря, так як знижена температура в такому стані може викликати непритомність.

У будь-якому випадку важливо звернутися за допомогою до фахівця. Якщо ж ви впевнені, що причина не в захворюванні, дотримуйтесь простих порад: постарайтеся добре виспатися, а також попити заспокійливі засоби (валеріану або пустирник). І взагалі, намагайтеся завжди стежити за власним здоров’ям.

Раніше ми писали про причини, навіть цілком несподівані, від чого може “стрибати” температура тіла у людини.

Нагадаємо, виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що висока температура та підвищений тиск більш не є підставою для виклику фахівців екстреної медицини.

Раніше Супрун пообіцяла, що вже в цьому році буде введена система електронних рецептів.

Також можна дізнатися, як правильно вибрати собі сімейного лікаря.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...