Amazon оштрафували за продажу товарів в окупований Крим

Причиною порушень стала некоректна робота автоматизованої системи по перевірці, чи знаходиться той чи інший клієнт Amazon під санкціями

Amazon оштрафували за продажу товарів в окупований Крим
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Amazon заплатить штраф у 134,5 тис. доларів (3,62 млн грн) за порушення санкцій США, які в тому числі стосуються анексованого Криму.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє сайт Мінфіну США (OFAC).

Loading...

Справа в тому, в 2011-2018 роках Amazon надавав товари і послуги жителям регіонів, щодо яких діють санкції США: Криму, Ірану і Сирії.

Крім того, Amazon обслуговував клієнтів, які особисто фігурували в санкційних списках або працювали на дипломатичній місії країн з таких списків.

Цікаво, що Amazon загрожував штраф більш ніж в мільйон доларів, але його знизили: Мінфін США визнав порушення не дуже значними і взяв до уваги те, що компанія повідомила про них добровільно.

Причиною порушень стала некоректна робота автоматизованої системи по перевірці, чи знаходиться той чи інший клієнт Amazon під санкціями. Всього інтернет-рітейлер провів кілька сотень транзакцій, що порушують санкційні програми, на загальну суму близько 269 тисяч доларів (7,2 млн грн).

Глава Amazon Джефф Безос оголосив про відкриття Фонду Землі для боротьби зі змінами клімату. На початку 2020 року генеральний директор Amazon Джефф Безос повідомляв про виділення 10 мільярдів доларів на фінансування вчених, активістів, некомерційних організацій та інших груп, які борються за захист довкілля та протидія наслідків зміни клімату.

А в кінці 2019 року Amazon потрапив у скандал через продаж різдвяних сувенірів із зображеннями Освенцима (Аушвіца).

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...