Коли Греція відкриється для туристів з України

ЄС має вирішити, в якій зоні - "червоній" чи "зеленій" - знаходиться Україна

Коли Греція відкриється для туристів з України
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Новини

Греція – один з найбільш популярних туристичних напрямків, багато українців вже зараз цікавляться, коли зможуть відвідати цю країну, але в посольстві поки не можуть відповісти на це питання, рішення залежить від трьох факторів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в коментарі РБК-Україна розповіла радник з консульських питань Посольства України в Греції Анна Тищенко.

Loading...

Дипломат зазначила, що, незважаючи на бажання українців відпочити, зараз в’їзд для громадян України в Грецію заборонений.

“Сьогодні є дуже багато свідомих громадян, які пишуть в посольство. З 1 червня пишуть і телефонують щодня. У нас є 200 письмових запитів на цю тему. Сто – по телефону, і ще 50 людей під консульством стоять кожен день. Тобто щодня заходить до 200 листів громадян, які запитують, чи можна в’їхати. Ми щодня обробляємо всі ці запити. Пояснюємо, що ще немає дозволу на в’їзд, що треба бути уважними”, – розповіла Тищенко.

У посольстві також пояснили, що не мають прогнозів, коли Греція буде доступна для туристів з України.

Це, за словами Тищенко, залежить від трьох факторів: від рішення ЄС, від зони країн, в якій опиниться Україна за кількістю хворих COVID-19, а також від рішення грецького уряду.

Нагадаємо, в рамках засідання комітету Європарламенту з громадянських свобод, юстиції і внутрішніх справ виконавчий директор Frontex Фабріс Леджері заявив, що кордони Європейського союзу через пандемію COVID-19 можуть бути закритими до 2021 року.

П’ять країн відкрили кордони для громадян України під час пандемії коронавіруса. На сьогоднішній день українських туристів готові приймати в Туреччині, Єгипті, Албанії, Хорватії і Чорногорії.

Команда дослідників з дитячої лікарні Каліфорнійського університету в Девісі заявила, що маска знижує ризик зараження коронавирусной інфекцією (COVID-19) на 65%.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...