Плівки Деркача: опубліковано запис дружньої бесіди Порошенка і Путіна в 2015 році

Розмова, як стверджується, сталася 30 квітня 2015 року - через 2 місяці після боїв під Дебальцевим

Плівки Деркача: опубліковано запис дружньої бесіди Порошенка і Путіна в 2015 році
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

У мережі опублікували нову порцію “плівок Деркача” – нібито записи розмов екс-президента Петра Порошенка з президентом Росії Володимиром Путіним в 2015 році.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, запису “дружньої бесіди”, яка, можливо, відбулася через два місяці після боїв під Дебальцевим, оприлюднив народний депутат України Андрій Деркач. На записі чоловіки (голоси схожі на Порошенка і Путіна) говорять про миротворців і економічні проблеми Донбасу, пише “Інтерфакс-Україна“.

Loading...

На записі чутно, як людина з голосом, схожим на голос Порошенка, говорить про те, що “проект миротворців у наших західних партнерів великого ентузіазму не викликає”. Співрозмовник відповідає: “Нехай Лавров із Клімкіним це обговорюють”.

“Я готовий подумати про перспективи економічні, тому що там ситуація важка і переходить до незворотних речей…, – говорить також людина із голосом Порошенка. – Для того, щоб ефективно готувалися повноцінні мінські контактні групи, наші колеги – Гайді, Кучма з Демченком і представник Росії збиралися і планували порядок денний, планували проекти рішень. Було б доцільним, може, приїде цей представник у Київ, вони зустрілися б із Гайді. Поки що немає діалогу, нехай приїде, пропрацює. Ми з Мінська з порожніми руками виходити не повинні”.

Він також вітає співрозмовника зі святом 1 травня. “Дякую, з наступаючим. Раніше це називали День міжнародної солідарності трудящих, я не знаю, в Росії змінили цю назву?” “Та хрін його знає”, – відповідає людина з голосом, схожим на голос Путіна.

“Ми з вами люди трудящі, може, і до солідарності прийдемо”, – говорить людина з голосом, схожим на голос Порошенка. “Офіційно воно називається свято весни і праці, от як…” – відповідає співрозмовник. “Ви там як, справляєтеся зі всім?” – запитує він зі свого боку. “Справляюся. Дедалі легше, тому що вибудовується вже якась вертикаль. Але політичну стабілізацію в умовах економічних проблем, м’яко кажучи, вибудовувати непросто. Довгої черги з охочих на посаду українського президента не спостерігається”.

“Даремно ви так думаєте. Україна – цікава і красива країна”, – говорить інший голос. “Я пишаюся тим, що в мене рейтинг підтримки й довіри не падає”, – відповідає людина з голосом, схожим на голос Порошенка. “Ну і слава Богу. Це дуже важливо, щоб люди довіряли”, – говорить його співрозмовник.

Нагадаємо, 19 травня народний депутат Андрій Деркач оприлюднив записи розмов людей з «голосами, схожими на голоси Порошенко і Байдена», на яких екс-президент України повідомляє, що підняв тарифи на 100%. Деркач тоді нагадував, що в кінці 2019 року в США розгорівся великий міжнародний корупційний скандал. На думку Деркача, на чолі великої корупційної схеми варто екс-віце-президент США Джо Байден. Депутат розповів, що Байден вимагав відставки Шокіна в обмін на 1 млрд доларів кредитних гарантій, що США повинні були надати Україні.

У штабі екс-віце-президента США Джо Байдена заявили у відповідь, що бачать слід російських пропагандистів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...