Скандального журналіста Бабченка офіційно визнали терористом в РФ

Скандального журналіста Бабченка офіційно визнали терористом в РФ
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Скандального російського журналіста Аркадія Бабченка внесли до списку терористів і екстремістів в РФ. Нагадаємо, журналіст прославився в ході “спецоперації СБУ”, коли його нібито вбили, а потім він “воскрес”.

Loading...

Відповідний запис з’явилася сьогодні, 9 липня, в офіційному реєстрі Росфінмоніторингу. Про причини такого рішення влади Росії на даний час не повідомляється.

Нагадаємо, Аркадій Бабченко – російський письменник і опозиційний журналіст, військовий кореспондент, видавець. У лютому 2017 року повідомив, що залишив Росію у зв’язку з погрозами на свою адресу та адресу своєї родини.

Після цього він жив у Празі, потім у Ізраїлі, з серпня 2017 року перебував у Києві. У листопаді 2019 року Бабченко оголосив, що покидає Україну.

“Вбивство” Бабченка сталося в Україні навесні 2018 року. 29 травня ЗМІ та влади України повідомили, що журналіста, який з 2017 року працював на телеканалі ATR в Києві, нібито застрелили на сходовому майданчику його будинку в Києві.

На наступний день голова СБУ Василь Грицак заявив, що інформація про “вбивство” Бабченка була частиною спецоперації співробітників правоохоронних органів, спрямованої на запобігання замаху на журналіста, а сам Бабченко вийшов живим і здоровим до присутніх на брифінг представникам ЗМІ.

Як ми вже розповідали – Замах на Бабченко: суд ухвалив несподіване рішення щодо підозрюваного.

А також – Бабченко розповів, кого ще Кремль намагався ліквідувати.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...