У Путіна назвали умову повернення “ЛДНР” в Україну

Заступник керівника адміністрації президента РФ стверджує, що у України готовий проект закону про поправки до Конституції України в частині децентралізації

У Путіна назвали умову повернення “ЛДНР” в Україну
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У Росії не виключають можливість повернення ОРДЛО в Україну на умовах децентралізації.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в інтерв’ю ТАСС заявив заступник керівника адміністрації президента РФ Дмитро Козак.

За його словами, він пропонував Україні до найближчого засідання контактної групи подати проект закону про поправки щодо окупованих територій. Він вважає, що без них неможливо обговорювати проекти законів про особливий статус Донбасу.

Він також заявив, що Україна заявила, що вже готовий проект закону про поправки до Конституції України в частині децентралізації: “Такий документ практично готовий і до найближчого засідання контактної групи має бути представлений”.

Також він додав, що навколо особливого статусу і децентралізації ведеться багато дискусій. Він навів приклад з віце-прем’єром України Олексієм Рєзніковим, який заявляє, що особливий статус Донбасу не потрібен, тому що в країні діє закон про децентралізацію.

Однак він вважає, що для цього спершу необхідно пред’явити документ про реформу щодо децентралізації.

У цьому ж інтерв’ю заступник глави адміністрації президента Росії Дмитро Козак заявляв, що Росія сумнівається в можливості врегулювання ситуації на Донбасі мирним шляхом.

Наступником Володимира Путіна може стати заступник голови Радбезу Росії Дмитро Медведєв або директор Служби зовнішньої розвідки Сергій Наришкін. Так вважає головний редактор радіостанції «Ехо Москви» Олексій Венедиктов.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...