У Росії натякнули, що мирним шляхом врегулювати ситуацію на Донбасі не вийде

У Путіна заявили, що Києву складно робити конструктивні кроки для виконання мінських угод через тиск з боку політичних опонентів

У Росії натякнули, що мирним шляхом врегулювати ситуацію на Донбасі не вийде
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Росія сумнівається у можливості врегулювання ситуації на Донбасі мирним шляхом.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, настільки неоднозначну заяву в інтерв’ю виданню ТАСС. зробив заступник глави адміністрації президента Росії Дмитро Козак.

За його словами, сторонам не вдається розпочати конструктивний відкритий діалог. Він також додав, що зараз складно оцінити договороздатність нової команди України:

“Щодо договороздатності хотілося б відзначити лише наступне. Зовсім донедавна, приблизно до початку березня, були обережні надії на відкритий конструктивний діалог з усіх питань врегулювання конфлікту. Але в останні місяці ці надії досить стрімко розсіюються”.

Також глава адміністрації Путіна зазначив, що Києву складно робити конструктивні кроки для виконання мінських угод через тиск з боку політичних опонентів.

Раніше Україна озвучила результати засідання Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) щодо врегулювання ситуації на Донбасі, яке відбулося 8 липня.

Напередодні стало відомо, що Україна розглядає варіант введення миротворчої місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі на окуповані території Донбасу.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...