Зеленський пообіцяв українцям знизити кредити на житло до 10%

Зеленський пообіцяв українцям знизити кредити на житло до 10%
Автор Марія Петренко в Економічна правда/Новини

Президент України Володимир Зеленський повідомив українцям, що банки повинні видавати кредити на житло не більше ніж під 10%. Він пообіцяв зробити для цього все можливе.

Loading...

Про це він сказав на зустрічі з представниками бізнесу Волинської області в четвер, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Я впевнений в тому, що не можна 25% витрачати на іпотеку. Будь-яка молода сім’я вирішить, що, слухай, я тут не можу купити, я тоді поїду в Польщу, яка різниця, де знімати (житло. – Ред.), але там я отримаю нормальну зарплату. Поки ми не конкуруємо з усіма провідними європейськими країнами, наприклад, Німеччиною, тією ж Польщею, куди їде в основному наша молодь, і тоді не молодь вже, то ми повинні надати хоча б умови. Якщо у нас буде зарплата навіть на €200 менше, ніж у Польщі, але у нас будуть умови, коли людина зможе взяти собі квартиру без проблем під максимум 10%. Таке ставили завдання”, – заявив президент України.

Зеленський зазначив, що вже деякі комерційні банки в Києві почали видавати іпотеку відповідно до досягнутих домовленостей під 8,8-9%.

“Це не масово, це проблема, що поки ще не масово. Я впевнений, що до кінця року, в тому чи іншому обсязі це буде. Незважаючи на кризу, про яку всі говорять, незважаючи на COVID, все це з’явиться”, – вказав він.

За його словами, складніше в цьому питанні з державними банками, які давали раніше іпотечні кредити під 25% річних. Зеленський також заявив, що потрібно трохи ще трохи почекати, поки ставки на іпотеку знизяться.

Як ми вже розповідали – Уряд домовився про кредитні канікули для українців з 9 банками – Шмигаль.

А також – ПриватБанк продовжив кредитні канікули до кінця липня.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...