Зеленський зустрівся з ветеранами АТО: про що домовилися

Зеленський зустрівся з ветеранами АТО: про що домовилися
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Президент України Володимир Зеленський провів у Луцьку зустріч з ветеранами бойових дій в зоні проведення АТО на Донбасі.

Loading...

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

У розмові з ветеранами було порушено актуальні питання, перш за все про доступ до медичної допомоги та поліпшення соціального забезпечення. Зокрема, учасники бойових дій обговорили з главою держави можливості для створення нової програми, яка покривала би дорогу медичну допомогу для ветеранів з інвалідністю.

“Для держави це незначна сума в порівнянні з тим, що ви віддали і віддаєте України. Тому я тут з вами згоден повністю”, – заявив Зеленський.

До президента також звернулася мати одного із загиблих воїнів з проханням про заборону розважальних заходів в День пам’яті захисників України 29 серпня. За словами президента, це питання вже опрацьоване, і День пам’яті захисників буде справжнім днем вшанування тих, хто віддав за Україну найцінніше – своє життя.

“Глава держави підкреслив, що недавно в Офісі Президента було створено Консультативну раду у справах ветеранів війни, сімей загиблих, яка займається допомогою захисникам України. Глава держави очікує, що Рада візьме на себе основні питання комунікації і допомагати з вирішенням актуальних проблем”, – сказано в повідомленні прес-служби.

Як ми вже розповідали – Донбас швидко повернеться до України: стало відомо чому.

А також – У Росії натякнули, що мирним шляхом врегулювати ситуацію на Донбасі не вийде.

Джерело: Народна Правда
загрузка...