Лавров звинуватив Україну у зриві домовленостей щодо Донбасу

Росія заявила, що українська делегація в Мінську дезавуювала все те, що погодили в Берліні

Лавров звинуватив Україну у зриві домовленостей щодо Донбасу
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

У Росії заявили, що Київ у рамках Контактної групи з врегулювання збройного конфлікту на Донбасі дезавуював всі домовленості, досягнуті радниками лідерів “нормандської четвірки” на зустрічі в Берліні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ТАСС, таку заяву зробив скандальний міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров.

Loading...

“На нещодавній зустрічі помічників лідерів нормандського формату в Берліні, яка була вельми продуктивною, було досягнуто ряд домовленостей – і в тому, стосовно чергової фази обміну утримуваними особами, і в тому, стосовно – це дуже важливо – досягнення домовленості в контактній групі щодо питання безпеки, включаючи узгодження текстів наказів, які повинні бути прийняті воюючими сторонами – Києвом, Донецьком і Луганськом – з докладним викладом тих дій, які будуть цими наказами заборонені. Це було погоджено”, – сказав Лавров.

Лавров також заявив, що було узгоджене таке питання, як “подання Україною свого бачення документа, який буде містити поправки в конституцію для цілей відображення особливого статусу районів Донбасу в повній відповідності з мінськими домовленостями”.

“За всім цим трьом напрямам було досягнуто розуміння, ці розуміння повинні були бути формалізовані у рішеннях контактної групи, яка днями закінчилася. По всім трьом домовленостями українська делегація в Мінську дезавуювала все те, що було узгоджено в Берліні. Ми звернули на це увагу. Дмитро Козак відповідне послання направив свої колегам”, – зазначив Лавров.

Раніше Україна озвучила результати переговорів ТКГ з Донбасу, але в Росії результатами зустрічі незадоволені. Так, представник Росії Борис Гризлов після зустрічі заявив: «…Київ заявив про відмову від своєї власної поданої раніше ініціативи щодо формату складання списків. Буквально в ході засідання київська делегація заявила, що вона хоче ще дві категорії».

Військовий експерт Олег Жданов розповів про умови припинення війни в Донбасі і вимоги президента Російської Федерації Володимира Путіна, при яких це стане можливим. На думку військового експерта, головною метою Путіна в цій війні є утримання України в політичній залежності від Кремля. При цьому Крим повинен бути визнаний російським, а Україна її вотчиною.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...