На Закарпатті помер батько 12 дітей, якому відмовилися допомагати лікарі

Чоловік прийшов до лікарні із нежиттю, але став задихатися

На Закарпатті помер батько 12 дітей, якому відмовилися допомагати лікарі
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

На Закарпатті у місті Виноградів у лікарні помер батько 12-ти дітей. Його родичі стверджують, що чоловік сам прийшов до медичного закладу із нежиттю, але через недбалість лікарів незабаром його не стало.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА,  подробицями ділиться в Facebook дружина Єлизавета Порташ.

Loading...

Жінка звинувачує в усьому реаніматолога, який, за її словами, відмовився допомагати її чоловікові. Єлизавета стверджує, що її чоловік благав лікаря перевести його до реанімації, тому що йому стало зле в лікарні:

“Батько 12-ти дітей своїми ногами пішов в лікарню, на другий день ввечері йому стало важко дихати. Він сам просив, зі сльозами на очах благав, просив про допомогу, щоб його забрали до реанімації, але реаніматолог Зейкан йому відмовив без причини”.

А коли у лікаря запитали, чому чоловікові не надають допомогу, той просто втік.

На Закарпатті помер батько 12 дітей, якому відмовилися допомагати лікарі

Крик душі про байдужість лікаря реаніматолога Зейкан Ю.І……. Хворий Варга І.В. батько 12- ти дітей своїми ногами пішов у лікарню, на другий день вечером йому стало важко дихати ,він сам просив, зі сльозами на очах благав, просив про допомогу,щоб його забрали в реанімацію,але п. реаніматолог Зейкан йому відмовив без причини…Чи може такий лікар займати посаду реаніматолог?????Кожен з нас може опинитися на лікарняному ліжку,а такими лікарями як Зейкан….. нам може бути відмовлено в допомозі….Р.S. Не всі лікарі виноградівської лікарні такі, як Зейкан.Можу окремо сказати про порядність таких лікарів,яких можна назвати з великої букви…. і багато інших,але такі вчинки які робить Зейкан, перекреслюють порядність цих лікарів!!! Перебуваючи у великому розпачі,у неділю ранком ,зовсім не прийшло у голову зняти відіо, як вів себе п.Зейкан коли син запитав у нього,хай відповість чому не захотів допомогти батькові?????? Він виривав ручку на дверях і тікав,я з сином Віталіком не відпустили втекти і хоть трошки зробили відіо.Друзі,знайомі,а вас у мене дуже багато порядних людей по всьому світі,немогла викласти раніше, бо до сьогодні у великому стресі ,що ми бачили і чули від п.Зейкана,дуже мені боляче,що то все було на очах у дочки Делічки і сина Віталіка і мене тоже,то ж давайте друзі зробимо відомим цього(горе лікаря)……Діти,та жінка дякують,хто старався допомогти хворому,а Бог один все бачив.

Gepostet von Лиза Порташ am Donnerstag, 9. Juli 2020

У столичній лікарні «Охматдит» помер чотирирічний хлопчик, який страждав на лейкемію. В останні хвилини життя до нього не пустили маму. Свою заборону медики прикривали карантином.

Під Києвом в одному з сіл сталася кривава смертельна пригода. Чоловік, який приїхав до родичів у гості, почав вести себе недакватно і смертельно поранив лікаря лікарні.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...