Помирають більше, ніж від COVID-19: у Казахстані спалахнула загадкова пневмонія

Помирають більше, ніж від COVID-19: у Казахстані спалахнула загадкова пневмонія
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини/Правда про здоров'я

У Казахстані спалахнула “невідома пневмонія” зі смертністю, що набагато перевищує смертність від коронавірусної інфекції COVID-19.

Loading...

Про це повідомляє Daily Mail. Як стало відомо, приблизно з середини червня в Атирауській і Актюбінській областях, а також у місті Шимкент у Казахстані відбулися сплески випадків захворювання.

Міністерство охорони здоров’я Казахстану повідомило, що в період із 29 червня по 5 липня зареєстровано понад 32 тисячі випадків пневмонії, а також 451 смертельний результат.

А посольство Китаю заявляє, що в Казахстані в першій половині року було зареєстровано 1772 випадки смерті від пневмонії, зокрема 628 у червні, а деякі жертви були громадянами Китаю.

На даний момент невідомо, чому цю пневмонію “невідомою” і яку інформацію вони мають про спалах. Громадян Китаю, що перебувають у Казахстані попередили про необхідність ухвалення запобіжних заходів, аналогічних COVID-19, таких як соціальне дистанціювання й носіння масок.

У свою чергу, Міністерство охорони здоров’я Казахстану спростувало повідомлення посольства Китаю про спалах невідомої пневмонії, заявивши, що дана інформація не відповідає дійсності.

Як ми вже розповідали – Вчені назвали моторошні наслідки COVID-19 для імунітету людини.

А також – Почалися мутації: вчені зробили важливу заяву про коронавірус.

Джерело: Народна Правда
загрузка...