Угорщину запідозрили в окупації України: що про це відомо

Блогер зазначає, Будапешт підсилює армію і нарощує сили на кордоні з Румунією

Угорщину запідозрили в окупації України: що про це відомо
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Угорщина планує масово викуповувати українські землі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку думку в Facebook озвучив український блогер Тимофій Гольц.

Loading...

На його думку, Угорщина розпочинає програму фінансової підтримки для представників угорської меншини з викупу земель сільськогосподарського значення. Кошти, додає блогер, з бюджету країни проходитимуть через фонд імені Габора Бетлена і міністерство аграрної політики Угорщини:

“Занепокоєння українських чиновників, які вміють аналізувати, приймати і реалізовувати рішення, повинен викликати той факт, що Угорщина розпочинає програму фінансової допомоги представникам угорської меншини України у питанні викупу земель сільськогосподарського призначення”.

Блогер підкреслив, що викуплені землі будуть маскувати під різними проектами у сфері сільського господарства та переробної промисловості (насадження фруктових садів, будівництво переробних заводів).

Також він звернув увагу, що такі наміри Угорщини вигідні і Росії:

“Такі “провідні” сайти російської пропаганди, як odnarodyna.org, news-front.info та інші в єдиному режимі часу викладають позитивні матеріали про посилення позицій Угорщини на Закарпатті. Звичайно, у програшному для України ракурсі. У вигідному для Угорщини форматі. До речі, угорці вкладають чимало коштів та інформаційний супровід своїх проектів в інформаційному просторі України”.

Угорщина планує масово викупати українські землі.Поки пересічний українець, затамувавши подих, слідкує за судовими…

Gepostet von Тимофей Гольц am Freitag, 10. Juli 2020

Як повідомлялося раніше, Україна пішла на поступки Угорщини — Міністерство розвитку громад і територій України оприлюднило нові проекти районування українських областей, в яких йдеться про появу Берегівського району. Експерти вважають, що тепер велика частина населення нового району буде говорити угорською.

Нагадаємо, Україна і Угорщина вже давно не можуть вирішити мовне питання.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...