Україна вийшла з Мінських угод: у Кремлі зробили скандальну заяву

Олексій Резніков заявив про неактуальність Мінських угод, за його словами, передбачені в них терміни вже пройшли, а домовленості не реалізовані

Україна вийшла з Мінських угод: у Кремлі зробили скандальну заяву
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

У Росії стверджують, що Україна має намір покинути мінський і нормандський формати переговорів з врегулювання конфлікту на Донбасі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА за посиланням на РИА “Новости”, таку дивну заяву зробив заступник глави адміністрації президента РФ Дмитро Козак.

Loading...

Він своєрідно трактував слова віце-прем’єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих території України Олексія Резнікова про те, що Мінські угоди багато в чому вже неактуальні.

“Якщо найближчим часом ця заява буде підтверджено або не спростовано тепер вже прем’єр-міністром або президентом України, то це дійсно означає вихід України з Мінських угод, а отже, і з мінського і нормандського формату переговорів з врегулювання конфлікту на Донбасі”, – сказав Козак.

Він також додав, що це буде означати, що президент України повинен буде дезавуювати свій підпис під підсумковим комюніке Паризького саміту, що пройшов 9 грудня 2019 року.

Заступник голови адміністрації Кремля додав, що на вироблення нових документів можуть піти роки.

Нагадаємо, напередодні Україна озвучила результати переговорів ТКГ щодо Донбасу, але в Росії результатами зустрічі незадоволені. Скандальний міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Київ в рамках Контактної групи з врегулювання збройного конфлікту на Донбасі дезавуював всі домовленості, досягнуті радниками лідерів «нормандської четвірки» на зустрічі в Берліні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...