Вище 20 тисяч: найбільш високооплачувані професії в Києві, куди піти працювати

У Києві навіть охоронці процвітають

Вище 20 тисяч: найбільш високооплачувані професії в Києві, куди піти працювати
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Київський центр зайнятості опублікував рейтинг найбільш високооплачуваних професій.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, рейтинг опубліковано на сторінці організації в Facebook.

Кому в Києві платять найбільше

Вище 20 тисяч гривень на місяць отримують у Києві монтажники систем вентиляції, кондиціювання повітря, пневмотранспорту й аспірації. На другому місці рейтингу – директор з маркетингу та фахівець-аналітик з дослідження товарного ринку – із зарплатою у 20 тисяч гривень.

Високі зарплати отримують у Києві охоронці, керівники дошкільних виховних установ, головні інженери – 17 – 19 тисяч гривень.

Вище 20 тисяч: найбільш високооплачувані професії в Києві, куди піти працювати

Нагадаємо, Польща вичерпує потенціал трудових мігрантів з України — наші заробітчани «поглядають на інші європейські країни, ставлячи під загрозу польську економіку. Як відомо, економіка Польщі зараз розвивається за рахунок трудових мігрантів, у тому числі українських. Однак зараз польські аналітики всерйоз стурбовані тим, що зараз українцям надають більш вигідні умови в інших країнах, приміром, у Німеччині. Згідно з оцінками Work Service, з Польщі можуть виїхати до 59% українських заробітчан.

Глава Національного банку України Яків Смолій раніше заявляв, що тільки в період з січня по липень обсяг грошових переказів від трудових мігрантів в нашу країну склав 6,35 млрд доларів. У Національному банку розраховують до кінця року отримати до 11 мільярдів доларів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...