Загроза нового вторгнення Росії: командувач ООС пояснив небезпеку

Загроза нового вторгнення Росії: командувач ООС пояснив небезпеку
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про ООС/Соціальна правда

Збройні сили РФ перебувають уздовж адміністративної межі між Херсонською областю і окупованим Кримом, але на сьогоднішній день безпосередньої загрози через можливу атаку для України немає.

Loading...

Про це заявив командувач Об’єднаних ЗСУ Сергій Наєв на ток-шоу “Право на владу”.

“Стан справ на таврійському напрямку такий, що Збройними силами України посилено всі види розвідки. Також в посиленому режимі ведеться розвідка всіма органами України, які мають на це повноваження. Щоденно здобуваються відомості про Збройні сили Російської Федерації на півострові, на тимчасово окупованій території, і надаються керівництву ЗСУ. Вони аналізуються, чітко відстежується стан, положення тих підрозділів, які перебувають на тимчасово окупованій території в Криму, дії щодо нашого Північно-кримського каналу”, – зазначив командувач ОС.

Він повідомив, що ситуація наразі повністю відстежується, щодо можливості перекидання додаткових сил і засобів на півострів з територіальної частини Російської Федерації.

“Зазначений стан, положення щодо ворога таке, що наразі ворог не підготував наступальний удар… Його підрозділи перебувають в пунктах постійної дислокації. Уздовж адміністративної межі між Херсонською областю і Автономною Республікою Крим перебуває невелика кількість підрозділів Збройних сил РФ, які виконують завдання щодо спостереження за нашим угрупованням ЗСУ”, – зауважив Наєв.

За його словами, наразі безпосередніх загроз щодо наступу Збройних сил РФ на Херсонську область “не виявлено і не встановлено”.

Як ми вже розповідали – Названо умови припинення війни на Донбасі: озвучено вимоги Путіна.

А також – Плівки Деркача: у Кремлі відреагували на “переговори” Порошенка та Путіна.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...