Чи потрібно видаляти зубний камінь?

Чи потрібно видаляти зубний камінь?
Автор Желізняк Олександр в Правда про здоров'я

Кожен стоматолог однозначно відповість «так». Люди, які зіткнулися з цією проблемою, також готові погодитися з лікарями. Запалення, кровоточивість ясен, постійна ниючий біль, неприємний запах, зрештою, неестетичність — не кращі супутники сучасного homo sapiens.

Чи потрібно видаляти зубний камінь?

Loading...

Чому ж тоді пацієнти відкладають похід до стоматолога для видалення зубного каменю? Для когось ця проблема ще не набула серйозних масштабів, тому її рішення залишається «на потім». А хтось просто боїться, адже начувся або начитався про «нестерпного болю» і «море крові» під час зняття зубного каменю, а може, сам має невдалий досвід. Хочете провести комфортну ультразвукову чистку зубів — вам в сімейну стоматологію Porcelain в Києві.

«А що якщо камінь не видаляти? Може, його в мене зовсім немає»

Так думають деякі пацієнти. Але вони помиляються. Навіть якщо камінь на зубах непомітний, він все одно буває у кожної людини, яка їсть, п’є, просто існує. Затверділі відкладення на емалі утворюються із залишків їжі, відмерлих клітин епітелію і бактерій.

Чи потрібно видаляти зубний камінь?

Вартість процедури порівнянна з лікуванням від карієсу одного зуба. Але регулярна чистка у професіонала — це турбота про всіх зубах з одночасною профілактикою серйозних захворювань:

  • карієсу;
  • хронічного запалення ясен, постійної кровоточивості;
  • пародонтозу і подальшої втрати здорових зубів;
  • порушень роботи ШКТ та інших органів, так як бактерії не кращим чином впливають на організм.

Як відбувається чистка зубів ультразвуком

Чи потрібно видаляти зубний камінь?

Видалення зубного каменю, виконаний професіоналами, не залишить після себе фізичних і душевних травм. На таку процедуру пацієнти будуть ходити регулярно, навіть з задоволенням:

  1. Візит починається з первинного огляду та оцінки стану зубів. Справа в тому, що ультразвук потрібен лише в тих місцях, де утворився зубний камінь. М’який наліт видаляється за допомогою air flow. Так процедура проводиться вибірково і максимально щадяще. Ультразвук, на відміну від механічної або хімічної чистки, ніяк не травмує емаль і м’які тканини.
  2. Потім відбувається видалення зубного каменю з видимих поверхонь, потім ультразвук направляється до ділянки зубоясневих каналів і сосочків.
  3. Після «важкої артилерії» слід м’яке очищення нальоту і полірування зубів системою air flow.
  4. У разі медичних показань, а також за бажанням пацієнта стоматолог покриває зуби фтором. Таке покриття захищає чутливу емаль і перешкоджає її пігментації.

Ціна процедури зазвичай включає в себе весь комплекс послуг, вона приблизно однакова в приватних стоматологіях. Тому орієнтиром для вибору повинен служити статус клініки, її ім’я, освіта і досвід персоналу.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...