Генерал США: У Росії будуть сприятливі умови для вторгнення восени

Генерал США: У Росії будуть сприятливі умови для вторгнення восени
Автор Желізняк Олександр в Політична правда

Восени 2020 року у Росії складуться всі передумови для здійснення військового вторгнення в Україну – політичні, військові, економічні, соціальні.

Про це в інтерв’ю виданню “Тиждень” заявив колишній командувач збройними силами США в Європі, експерт Центру аналізу європейської політики Бен Ходжес.

Loading...

“Звичайно, для цього у вересні будуть всі передумови, як літня посуха і нестача води в Криму. До того ж в регіоні триває дезінформаційна операція Кремля, за допомогою якої він намагається говорити про гуманітарну катастрофу. Також цьому сприяють і зміни до Конституції РФ, якими російська влада намагається юридично оформити свої претензії на колишні республіки Радянського Союзу. Росіяни і далі видають громадянам України свої паспорти. Це все політичні та економічні умови. Потім треба звернути увагу на військові навчання “Кавказ-2020″, які зберуть в регіоні значні сили ЗС РФ”, – зазначив він.

У світі для України також все склалося не дуже добре – увага світу прикута до боротьби з коронавірусом, вуличних протестів і економічної кризи. Германія та Франція майже не тиснуть на Росію. В таких умовах у Кремля вже восени можуть бути розв’язані руки для вторгнення.

“Якщо Кремль вважатиме, що з боку Заходу реакція буде мінімальною, то це створює певні ризики. Такі розрахунки можуть спричинити атаку певного типу”, – підкреслив експерт. Втім, Ходжес додав, що попри усі передумови не вважає, що атака буде.

У разі початку війни першим ударом по Україні стануть кібератаки, блокада Азовського моря та інспіровані ФСБ протести у південних та східних областях України.

“Їхня мета – максимально відвернути увагу, це будуть різні міста у всіх областях України, не тільки на півдні. Вони створять Києву чимало проблем”, – вважає експерт.

Як ми вже розповідали – Названо умови припинення війни на Донбасі: озвучено вимоги Путіна.

А також – Коли закінчиться війна і коли піде Путін: прогноз астролога.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...