Мікрофон для зйомки відео

Мікрофон для зйомки відео
Автор Желізняк Олександр в Наука

Більшість дзеркальних камер володіють вбудованими пристроями для запису звуку, однак для професійної зйомки цього недостатньо. Оператори воліють додатково користуватися зовнішніми мікрофонами, оскільки вони здатні передати чисті чіткі звуки без сторонніх шумів. З допомогою професійних звукозаписних пристроїв можна знімати відео в різній обстановці і навіть в поганих погодних умовах. Якість звуку при цьому буде на порядок вище, ніж у вбудованих мікрофонів дзеркальних фотокамер.

Різновиди мікрофонів для камери

Вибираючи зовнішній мікрофон для камери https://vtochku.com.ua/foto-i-video-oborudovanie/video-aksessuary/mikrofony або фотоапарата, переконайтеся, що пристрій має роз’єм потрібного типу. Також варто розрізняти, чим відрізняються мікрофони для дзеркальних фотоапаратів та фотоапаратів, яку техніку краще вибрати, щоб підходила за ціною і якістю.

Більшість мікрофонів для фотокамер поділяються на такі види:

  1. Гармати.
  2. Ручні.
  3. Петличні.

Гарматами називають невеликі пристрої, які фіксуються над камерою. Свою назву мікрофон отримав з-за схожості з гарматним дулом. Така система допомагає записувати чіткі спрямовані звуки, попутно виключаючи сторонні шуми та інші звуки, які виходять з обох боків. Звукозаписний діапазон мікрофона-гармати – близько 30 градусів по обидві сторони від центру. Такий пристрій часто застосовується при записі весіль, фуршетів і подібних заходів.

Петличні мікрофони оптимальні, коли необхідна репортажна зйомка, інтерв’ю, огляди, лекції та майстер-класи. Мікрофон даного типу кріплять у області коміра. Такі пристрої можуть бути двох типів – радіо і дротовим. Про мікрофонах на Вікі.

Радіомікрофони застосовують разом зі спеціальними передавачами, які додатково кріплять на поясі. З застосуванням додаткової системи вітрозахисту за допомогою петличні мікрофони можна отримати глибокий і чистий звук навіть при дуже сильному вітрі і опадах. Більшість сучасних петличні мікрофони універсальні – вони чудово працюють не тільки з дзеркальними камерами, але і з ноутбуками, планшетами і навіть смартфонами.

Ручні мікрофони – це мікрофони, які часто можна побачити при зйомці репортажу та інтерв’ю. Їх використовують професійні журналісти у своїй роботі. Ручні мікрофони можуть бути дротяними і бездротовими. Сьогодні частіше застосовують ручні мікрофони бездротового типу – вони зручніше в роботі і можуть використовуватися буквально на ходу.

Зовнішній мікрофон для камери – пристрій, без якого не обійтися професіоналам. Він дозволяє досягти чистого і чіткого звуку, що необхідно для зйомки якісного продукту та залучення аудиторії.

Джерело: Народна Правда