На Луганщині п’яту добу гасять масштабні пожежі

Автор Желізняк Олександр в Соціальна правда

У Новоайдарському районі Луганської області вже п’яту добу пожежники працюють над ліквідацією масштабної лісової пожежі.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій 11 липня.

“Станом на 07 год.11 липня 2020 відкритого вогню немає, спостерігається тління окремих осередків лісової підстилки і деревини (22 між 27 і 35, 84 квартали Борівського і піщаного лісництва)”, – сказано в повідомленні ДСНС.

У ліквідації загоряння бере участь 720 осіб та 198 одиниць техніки, з них від ДСНС – 535 чоловік особового складу та 106 одиниць пожежно-рятувальної та іншої спеціальної техніки. На місці пожежі розгорнуто оперативний штаб, пункт життєзабезпечення, працює оперативна група ДСНС.

Пожежі в Луганській області все ніяк не вщухнуть. Станом на 9 липня триває гасіння окремих осередків тління на всій площі пожежі (орієнтовна площа пожежі становить близько 5 тис. га). Пожежа знищила 24 і пошкодив 35 житлових будинків. Пошкоджені 80 дачних будинків. Загинули 5 чоловік, 34 людини госпіталізовані.

Пожежі в Луганській області могли відбутися із-за попадання снаряда з боку бойовиків, — таку версію перевіряють зараз правоохоронці.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що кожна сім’я, яка втратила житло в результаті пожежі в Луганській області, отримає 300 тис. грн, кожному потерпілому також буде виділено по 20 тис. грн на підтримку, окремо будуть передбачені виплати за загиблих.

Джерело: Народна Правда