Насувається страшна магнітна буря: коли буде сильний “удар” у липні

Магнітна буря може стати небезпечною для людей, які страждають від судинно-серцевих захворювань

Насувається страшна магнітна буря: коли буде сильний “удар” у липні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Магнітні бурі – це коливання геомагнітного поля Землі, які виникають після спалахів на сонці. У цьому місяці буде відразу кілька магнітних бур.

Це прогнозує meteoprog.ua, передає НАРОДНА ПРАВДА.

За інформацією видання, 15 липня Землю «накриє» сильна магнітна буря, яка може нести дискомфорт протягом трьох днів. Особливо небезпечною ця магнітна буря може стати для людей, які страждають від судинно-серцевих захворювань. Тому під час магнітної бурі слід мати під рукою необхідні медикаменти для оперативного втручання в разі погіршення самопочуття.

Крім того, 29 липня прогнозують геомагнітні коливання середньої інтенсивності. Геомагнітні коливання в цей день можуть викликати проблеми зі сном, підвищену нервову збудливість, дратівливість. Тому на 29 липня саме час влаштувати собі відпочинок без нервового напруження.

Зазначимо, точно прогнозувати дати магнітних бур складно. І, наприклад, за прогнозом Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця, липень взагалі буде спокійним і без бур.

Насувається страшна магнітна буря: коли буде сильний “удар” у липні

Поєднання меду і кориці не тільки дуже смачна, але і дуже корисна суміш. Вчені довели, що її щоденне споживання здатне сприяти довголіттю і запобігати небезпечним хворобам.

Вчені розповіли про смертельну небезпеку твердого сиру.

Джерело: Народна Правда