Сухо і тепло: з’явився прогноз погоди на літо 2020

Сухо і тепло: з’явився прогноз погоди на літо 2020
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Літо в Україні вийде з температурним фоном вищим від середніх багаторічних значень. На наших помірних широтах весь час є чергування тепла і холоду. Якби у нас не було цих коливань, то спрогнозувати задовго погоду було б набагато легше.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, провідний синоптик Українського гідрометцентру Наталія Голеня дала прогноз на липень.

Loading...

Погода у липні та серпні

– Липень і перша половина серпня – це найжаркіший період в Україні – маківка літа.

На липень передбачається на 2-3° вище середніх багаторічних значень. У нас дуже мінлива погода, тому опади важко зараз спрогнозувати. Для липня і серпня характерний нерівномірний розподіл опадів.

Будуть місця, де буде сухо і будуть ті, де буде надлишок опадів. Найбільш вірогідним регіоном, де буде надлишок опадів є Карпатський. Там свою роль відіграє орографія – більше утворюється купчастих хмар, більше зливового характеру.

– Південь і схід країни може лишитися без суттєвих опадів, у  випадку, коли не буде з півдня чи з південного сходу циклону. У такому випадку ці регіони отримають за один-два дні літню норму опадів.

Літо буде строкате. Що стосується клімату – у липні-серпніможуть бути тривалі періоди сухої та жаркої погоди, з максимальними +30-35°С на заході і півночі, а на півдні і сході – до +40°С.

 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...