Ці сім продуктів вбивають статевий потяг

Ці сім продуктів вбивають статевий потяг
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Вчені назвали 7 продуктів, здатних не тільки знизити, але і зовсім вбити на деякий час статевий потяг. При вживанні їх в їжу в організмі зменшується тестостерон, що і призводить до зникнення лібідо.
Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Medikforum.

Продукти харчування в процесі метаболізму постачають людинуі енергію, тому їжа безпосередньо пов’язана з “сексуальним” настроєм і можливостями. Багато хто знає про продукти, здатні знизити статевий потяг, але не всі можуть повідомити їх назви. Як розповіли експерти, в разі планів на романтичне побачення краще виключити з раціону ці 7 компонентів.

Loading...

1. Продукти, які містять сою. У сої є фітоестроген, аналогічний за своєю структурою до жіночого гормону естрогену, а це загрожує зниженням рівня тестостерону.

2. Бобові. Ефект від вживання їх у великих кількостях аналогічний вживанню сої.

3. Цукор. Його слід споживати в міру, тому що більша доза сахарози призведе до стрибка в крові інсуліну і, як наслідок, до зниження тестостерону.

4. Солона, копчена і жирна їжа. Її негативний вплив на роботу серця і судин важко переоцінити. Денна норма солі в день становить до 5 грам.

5. Кофеїн. Тестостерон притупляється як при вживанні кави, так і енергетичних напоїв.

6. Продукти з харчовими дріжджами. Випічка, квас, пиво – від них слід відмовитися перед і під час романтичного вечора.

7. Алкоголь. Потрапляючи в організм, він вражає всі його системи. Що стосується даної теми, споживання спиртного призводить до зменшення інтенсивності постачання статевих органів кров’ю, а ЦНС сигналізує про те, що пора йти спати. Вчені рекомендують під час побачення лише по одному келиху білого або сухого червоного вина.

Нагадаємо, раніше фахівці назвали “чорний список” продуктів, які знижують рівень лібідо.

Раніше ми розповідали про продукти, які здатні компенсувати відсутність сексу. Гормони, які виділяються під час заняття сексом, дуже цінні для нашого організму. Його відсутність може призводити до небажаних наслідків. Але, як стверджують дієтологи, секс можна замінити звичайними продуктами, які з легкістю можна купити в будь-якому магазині.

Нагадаємо, за висновками лікарів, деякі улюблені чоловіками страви загрожують чоловічим безпліддям.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...