В Україні випробували новітній безпілотник: подробиці

В Україні випробували новітній безпілотник: подробиці
Автор Желізняк Олександр в Правда про ООС

У Дніпропетровській області пройшов випробування новітній безпілотний літальний комплекс української розробки.

Про це у Facebook повідомила прес-служба Повітряного командування “Схід”.

“Вітчизняні безпілотні авіаційні комплекси виробництва “Скаетон” виконували завдання з виявлення та спостереження за об’єктами умовного противника з наданням в реальному часі інформації про місце знаходження мети для нанесення удару з повітря”, – розповів командувач Повітряного командування” Схід ” генерал-майор Олег Струцінський.

Новітній БПЛА призначений для використання в цивільних і військових сферах з метою виконання тактичних розвідувальних і пошукових операцій протягом 24 годин. Він пперемещается на крейсерській швидкості 120 км/год.

“Технічно мінімізовано здатність виявлення елементів комплексу ворожими засобами радіолокаційної розвідки: враховано, що навігація за допомогою GPS в зоні бойових дій малоефективна, отже комплекс створений максимально GPS-незалежним. До того ж відносно невеликий розмір літального апарату і вдала конструкція робить його “невидимим” для ворога з землі”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше в Україні успішно випробували унікальну ракету, яка вражає ціль на відстані 120 км.

Також нещодавно повідомлялося, що директор інформаційно-консалтингової компанії ” Defense Express Сергій Згурець розповів, що в 2020 році Збройні сили України можуть отримати ПКР «Нептун», але за умови достатнього фінансування.

Джерело: Народна Правда