Вчені озвучили прості звички для довгого життя

Вчені озвучили прості звички для довгого життя
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Вчені з’ясували, що деякі жителі планети не просто доживають до 100 років, а й зберігають бадьорість і активність в розумовому і фізичному плані. Дослідження звичок, які мають місце в повсякденному існуванні довгожителів, показало: деякі з них дійсно ефективні в продовженні життя.

Продовжити життя можна, якщо ввести в нього низку корисних звичок. Американські вчені з Північно-Західного університету поділилися даними спостережень за групою людей у віці від 80 до 100 років без ознак старечого недоумства, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на medikforum.

Loading...

З’ясувалося, що спосіб життя спостережуваних пенсіонерів включав в себе те, що прийнято вважати шкідливим, – наприклад, серед них були курці. Крім того, люди споживали алкоголь, каву, фастфуд.

У той же час фахівці помітили існування однієї спільної риси: довгожителям був властивий оптимістичний погляд на життя.

“Саме позитивний погляд на світ найкраще захищає від старості і вікових змін”, – сказала провідний автор проекту професор Емілі Рогальськи.

Також характерними для учасників в цій групі довголіття були активне спілкування з іншими людьми і заняття улюбленою справою. Пенсіонери-довгожителі навіть в дуже похилому віці мали хобі, зустрічалися з друзями, часто відправлялися на прогулянки в громадські місця. Подібне проведення часу підтримує інтерес до життя і дозволяє не відчувати гніту старості, підкреслюють експерти.

Крім цього, було відзначено, що довгожителі ведуть активний спосіб життя, але їх фізична діяльність не надмірна, не шкідлива для суглобів і до того ж поєднується з відпочинком. Також схильні до довголіття люди відрізнялися помірністю в їжі.

Нагадаємо,  вчені знайшли спосіб продовжити життя до 150 років. Довгожителем можна стати, якщо підтримувати баланс між спортом, здоровим харчуванням, серйозним розумовим навантаженням і близькими стосунками з сім’єю і друзями.

Також медики назвали  головні правила для укріплення здоров’я. Вони допоможуть захиститися від вірусів та укріпити  імунітет у холодну пору року.

Раніше ми розповідали про простий спосіб продовжити життя. У жінок, які займалися командними видами спорту і регулярно тренувалися, ризик розвитку раку, серцево-судинних захворювань та інших хронічних хвороб виявився зниженим.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...