Крим – все: названо нову територію, яку може захопити Путін

Павло Казарін про те, навіщо Кремлю війна

Крим – все: названо нову територію, яку може захопити Путін
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Ефект від анексії Криму минув, і заради мобілізації населення Росії президент РФ Володимир Путін може спробувати захопити нові території, наприклад, Білорусь.

Таку думку висловив в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ відомий український журналіст Павло Казарін.

Loading...

“Потрібно розуміти, що ейфорія 2014 року і той мобілізаційний ефект, який Крим давав російській внутрішній політиці, коли можна було виправдовувати півостровом будь-які негаразди, пов’язані з падінням рівня життя, зійшли нанівець ще роки два тому. Я буду абсолютно не здивований, якщо за кілька років Кремль спробує домогтися якихось нових “територіальних надбань”. Наприклад, натиснувши на офіційний Мінськ і змусивши його йти шляхом створення справжньої союзної держави, яка сьогодні існує лише на папері”, – вважає він.

Читайте також: Кремль взяв паузу в Україні, а Лукашенка залишається тільки вбити

На думку Казаріна, війна залишатиметься центром політики Кремля.

“Деякі рубильники простіше увімкнути, ніж вимкнути. Російське керівництво сьогодні живе самовідчуттям війни: війни із Заходом, війни за відновлення Радянської або Російської імперії, війни в рамках парадигми великої геополітичної гри, за підсумками якої Росія знову повинна здобути минулу велич”, – резюмував він.

Нагадаємо, на тлі активізації розмов про союзну державу наприкінці 2018-на початку 2019 року з’явилися припущення про те, що РФ спробує підпорядкувати собі Білорусь, можливо, навіть шляхом анексії.

Повний текст інтерв’ю Павла Казаріна читайте на НАРОДНІЙ ПРАВДІ найближчими днями.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...