Крим – все: названо нову територію, яку може захопити Путін

Павло Казарін про те, навіщо Кремлю війна

Крим – все: названо нову територію, яку може захопити Путін
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Ефект від анексії Криму минув, і заради мобілізації населення Росії президент РФ Володимир Путін може спробувати захопити нові території, наприклад, Білорусь.

Таку думку висловив в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ відомий український журналіст Павло Казарін.

Loading...

“Потрібно розуміти, що ейфорія 2014 року і той мобілізаційний ефект, який Крим давав російській внутрішній політиці, коли можна було виправдовувати півостровом будь-які негаразди, пов’язані з падінням рівня життя, зійшли нанівець ще роки два тому. Я буду абсолютно не здивований, якщо за кілька років Кремль спробує домогтися якихось нових “територіальних надбань”. Наприклад, натиснувши на офіційний Мінськ і змусивши його йти шляхом створення справжньої союзної держави, яка сьогодні існує лише на папері”, – вважає він.

Читайте також: Кремль взяв паузу в Україні, а Лукашенка залишається тільки вбити

На думку Казаріна, війна залишатиметься центром політики Кремля.

“Деякі рубильники простіше увімкнути, ніж вимкнути. Російське керівництво сьогодні живе самовідчуттям війни: війни із Заходом, війни за відновлення Радянської або Російської імперії, війни в рамках парадигми великої геополітичної гри, за підсумками якої Росія знову повинна здобути минулу велич”, – резюмував він.

Нагадаємо, на тлі активізації розмов про союзну державу наприкінці 2018-на початку 2019 року з’явилися припущення про те, що РФ спробує підпорядкувати собі Білорусь, можливо, навіть шляхом анексії.

Повний текст інтерв’ю Павла Казаріна читайте на НАРОДНІЙ ПРАВДІ найближчими днями.

Джерело: Народна Правда
загрузка...