У США вибухнув військовий корабель: всі подробиці, фото та відео

На борту немає боєприпасів, але перебуває понад 3 700 тонн палива

У США вибухнув військовий корабель: всі подробиці, фото та відео
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

12 липня в США пролунав вибух на військовому кораблі на військово-морській базі Сан-Дієго. Після вибуху почалася пожежа. Постраждала 21 людина.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє CNN.

Loading...

У ВМС США кажуть, що сімнадцять моряків і чотири цивільні особи проходять лікування від травм, які не становлять загрози життю.

Це підтверджує і контр-адмірал Філіп Собек, який говорить, що моряки отримали незначні травми і перебувають у стабільному стані.

Одночасно з цим видання The San Diego Union-Tribune пише, що пожежа, можливо, почалася в нижньому вантажному відсіку, де зберігається морська техніка і транспортні засоби.

Філіп Собек каже, що на борту не було боєприпасів, але перебуває понад 3 700 тонн палива. Пожежники намагаються не допустити його загоряння.

У США вибухнув військовий корабель: всі подробиці, фото та відео

На борту судна, яке стоїть на рейді порту в Одеській області, зафіксовано спалах COVID-19. Коронавірусна інфекція підтверджена у деяких членів екіпажу судна «Софія», яке знаходиться в порту «Южний».

Бойовики 13 липня знову порушили режим припинення вогню на Донбасі, в результаті загинули двоє українських військовослужбовців.

Джерело: Народна Правда
загрузка...