Яка пенсія буде в українців з невисокими зарплатами

Яка пенсія буде в українців з невисокими зарплатами
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Збільшення ролі стажу при нарахуванні пенсій вирішило б питання громадян, які отримують невеликі пенсійні виплати, так як отримували маленьку заробітну плату.

Про це пише Народна Правда з посиланням на NewsOboz.

Loading...

Зараз в Україні існує так звана “пропорційна залежність”, і громадянин, який платив внесок в пенсійний фонд з середньої зарплати, буде отримувати пенсію вдвічі менше у порівнянні з тими, хто платить внески із зарплати в два рази вище середньої.

Представник Мінсоцполітики пояснив, що Кабінет міністрів розробляє вигідні умови виходу на пенсію українцям, куди, можливо, включать пункти щодо збільшення ролі стажу при нарахуванні пенсій.

Нагадаємо, лише 17% українців заробляють більше 10 тис. грн. У той же час зарплата міністра сягає понад 74 тис. грн, оскільки чиновник такого рівня отримує премії, надбавки за стаж, за держтаємницю і т. п.

Нагадаємо, заступник голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко розповіла про те, чого вдалося досягти після першого етапу реформування пенсійної системи.

Додамо, Микола Шамбір повідомляв, що українці зможуть самі вибирати, коли їм виходити на пенсію, а її розмір буде залежати від особистого вибору кожної людини. Важливим елементом буде страховий (трудовий) стаж.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...