Жінка за одну хвилину заразила 71 людини коронавірусом: як це сталося

Жінка за одну хвилину заразила 71 людини коронавірусом: як це сталося
Автор в Новини

У Китаї жінка заразила 71 людини коронавірусом під час хвилинної поїздки в ліфті. При цьому, у неї не було жодного симптому на підозра COVID-19.

Про це повідомляє Daily Star, передає Zavtra. Напередодні нещасливої поїздки в ліфті, жінка повернулася з-за кордону.

Loading...

Це незвичайне зараження проаналізували фахівці з Центру по контролю і профілактиці захворювань США.

Як вдалося встановити, 19 березня жінка, заражена коронавірусом, приїхала з США до Китаю. Хвороба її протікав безсимптомно, а тест на коронавірус був негативним.

Але, як наголошується, після цього масштабного зараження спалах коронавіруса виникла відразу у двох лікарнях. Так, чоловік з інсультом вступив в одну з лікарень. За час, поки він знаходився в клініці, він заразив ще близько 20 осіб, у тому числі трьох своїх синів.

Як повідомляється, за незнання кожен з нових інфікованих також заражав оточуючих – так заразилися ще 28 осіб, включаючи п’ятьох медсестер і лікаря.

Вчені відзначають, чтобессимптомные пацієнти по сьогоднішній день представляють найбільшу небезпеку для оточуючих.

Як ми вже повідомляли раніше — вчені з’ясували, що пацієнти з перенесеним COVID-19 можуть страждати від незворотного пошкодження серця після перемоги над коронавірусом.

А в Міністерстві охорони здоров’я назвали області, в яких зафіксовано найменша кількість хворих коронавирусной інфекцією COVID-19.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...