Бубонна чума вбила підлітка: деталі події в Монголії

Бубонна чума вбила підлітка: деталі події в Монголії
Автор в Новини

Бубонна чума стала причиною смерті 15-річного підлітка в Монголії.

Як передає Zavtra про це повідомляє видання Mirror.

Loading...

Хлопчик помер у західній монгольської провінції Гові-Алтай. З ним контактували десятки людей, які зараз перебувають в ізоляції.

Видання повідомляє про те, що бубонною чумою підліток заразився після того, як з’їв м’ясо бабака. У хлопця різко піднялася температура.

Зазначимо, бубонну чуму виявили наприкінці червня в аймаку Ховд (Західна Монголія). ЗМІ писали, що заразилися 27-річний чоловік і дівчина. Чоловік, житель сомона Цэцэг в аймаку Ховд, був госпіталізований після того, як з’їв м’ясо бабака. Дівчина контактувала з великим числом людей: прямо — більш ніж з 60, побічно — більше ніж з 400.

Потім бубонну чуму виявлена також і в автономному регіоні Внутрішня Монголія (Китай), де відразу ж оголосили підвищений рівень небезпеки. Небезпечну хворобу підтвердили у чоловіка, який потрапив в місцеву лікарню.

Бубонна чума — це бактеріальне захворювання, яке передається блохами, які живуть на диких гризунів. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, ця хвороба може вбити дорослого менш ніж за 24 години, якщо вчасно її не лікувати.

Міністерство охорони здоров’я Монголії визнало, що на підставі нового дослідження, гірські алтайські регіони Китаю та Росії, а також Монголія схильні до ризику чуми з-за заражених сурков.

«Дуже важливо не полювати на бабаків і не є м’ясо», — сказав високопоставлений чиновник Дордже Наранджерел.

 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...