Повторне «відключення» економіки України загрожує катастрофою — Рожкова

Повторне «відключення» економіки України загрожує катастрофою — Рожкова
Автор в Новини

Посилення карантину в Україні і повторна «заморозка» економіки — призведе до катастрофічних наслідків. У цьому впевнена в. о. голови Нацбанку Катерина Рожкова.

Про це розповіла в інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна.

«Напевно, вона до якогось моменту могла постояти в тому вигляді, в якому у нас був тотальний карантин, а потім — все. І ми бачимо це на прикладах інших країн: треба її назад запускати, інакше будуть катастрофічні наслідки», — сказала вона.

За її словами, українці будуть змушені адаптуватися до вірусу і життя в умовах обмежень.

«Але, на мою думку (і це роблять зараз інші країни, у яких знову виникають сплески), нам доведеться просто жити і адаптуватися до цього вірусу, набувати імунітет, користуватися вакцинами, але при цьому працювати, тому що ми не можемо сісти всі по домівках. Такого обмеження активності, яке було у нас, не може більше бути…. Так, напевно, кінотеатри повноцінно не запрацюють, не буде глобального туризму і, напевно, не будуть заповнені готелі, але економіку не можна відключити» , — зазначила в. о. голови НБУ.

Раніше ми вже розповідали про те, що в Нацбанку закликали скасувати обмеження на зарплати для працівників державного сектора і держкомпаній, яке складає 47 тисяч гривень.

Тим часом, аналітики та експерти Reuters прийшли до висновку, що економіка України впаде на 10% у другому кварталі 2020 року.

Джерело: Народна Правда