В. о. голови НБУ закликала зняти обмеження на зарплати чиновників

В. о. голови НБУ закликала зняти обмеження на зарплати чиновників
Автор в Новини

У Нацбанку закликали скасувати обмеження на зарплаты для працівників державного сектора і держкомпаній, яке складає 47 тисяч гривень.

На думку в. о. голови НБУ Катерини Рожкової, такий «стеля» зарплати нібито загрожує відтоком висококваліфікованих кадрів, передає Інтерфакс.

Loading...

«Держкомпанії стали конкурентоспроможними на ринку праці, вони залучили досвідчених і чесних менеджерів, які працюють на компанію, а не на приховані олігархічні групи. До того ж рівень зарплат дозволяє усунути корупційну складову. Тепер же з урахуванням введеного обмеження держкомпаніям, так і Нацбанку, буде вкрай важко утримувати висококласних спеців на своїх місцях», – вважає Рожкова.

Як стверджує в. о. голови НБУ, завдяки проведеної реформи корпоративного управління та залучення незалежних директорів у наглядові ради, прибильность державних компаній зросла останнім часом.

«Держпідприємства роками приносили збитки бюджету, щорічно обходячись мільярди доларів у вигляді дотацій. Тоді як за останні два роки вони принесли пару мільярдів доларів у вигляді дивідендів», – підкреслила чиновниця.

Як ми вже повідомляли — 14 липня Верховна Рада проголосувала за легалізацію грального бізнесу в Україні.

Також Zavtra писали, що до кінця 2020 року економіка України впаде на 10% щодо показників минулого року.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...