Медики пояснили, кому необхідно пити каву з медом

Кава з медом дозволяє схуднути

Медики пояснили, кому необхідно пити каву з медом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Дієтологи радять вживати каву з медом. Ця солодка добавка не тільки різноманітить смак напою, а й допоможе вирішити ряд важливих задач, наприклад, може побороти зайву вагу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в матеріалі “Голос.иа“.

Кава – підбадьорить вранці

Починаючи день з чашки кави, ми використовуємо підбадьорливий ефект кофеїну. Це речовина тонізує нервову систему і допомагає організму прокинутися. Додаючи мед, ви подвоюєте тонізуючий ефект. Мед містить прості цукру: глюкозу і фруктозу. Це прості вуглеводи, з яких організм миттєво отримує енергію.

Кофеїн – один з потужних антиоксидантів

Антиоксиданти – речовини, які перешкоджають окислювальному стресу (процес, який неминуче відбувається в клітинах нашого тіла в результаті реакції води і кисню). В свою чергу він утворює агресивні клітини – вільні радикали, які пошкоджують  здорові клітини. Окислювальний стрес збільшує ризик раку, хронічних захворювань, підвищує швидкість старіння організму. Але не тільки кофеїн потужний антиоксидант, мед також має таку ж активність.

Антибактеріальний ефект

Мед підвищує імунні сили організму і допомагає рідше хворіти. Причиною тому – його антибактеріальна дія на слизову оболонку носоглотки. Він пригнічує чисельність патогенних мікроорганізмів, виключаючи їх активний ріст і запальний процес при переохолодженні та ураженні організму вірусами. Зазначимо, мед не потрібно додавати в гарячу воду, адже при нагріванні або додаванні у воду температурою понад 50 градусів його здатність боротися з патогенною мікрофлорою зникає.

Схуднення

Кава з медом може допомогти схуднути. Мед солодше цукру, і для отримання приємного смаку його потрібно значно менше, ніж рафінаду. Але звичайно ефект буде втрачено, якщо ви п’єте по п’ять або більше чашок в день.

Нагадаємо, співробітники Університету Куїнс в Кінгстоні (велика Британія) дійшли висновку, що кава рятує від агресивного виду раку. Вони встановили, що тих хто  регулярно п’є  каву зменшується ризик розвитку одного з найбільш поширених типів раку печінки — гепатоцелюлярної карциноми.

Джерело: Народна Правда