Присутність Куфтирьова в оточенні Зеленського “вбиває” рейтинг “слуг” перед виборами – ЗМІ

Присутність Куфтирьова в оточенні Зеленського “вбиває” рейтинг “слуг” перед виборами – ЗМІ
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Близький до олігарха Ігоря Коломойського і його соратника Михайла Кіпермана еко-рейдер Павло Куфтирьов в останні місяці знаходиться в близькому колі президента Володимира Зеленського, що негативно впливає на рейтинг глави держави і правлячої партії.

Про це повідомили Vesti.

Loading...

За даними КМІС, вперше за час каденції президента його діями незадоволені більше число українців, ніж задоволені. За версією видання, це пов’язано з відсутністю швидких змін, частими скандалами і токсичними людьми – в самій ЗеКоманді і навколо неї.

У топ людей, які “вбивають” рейтинг Зеленського напередодні місцевих виборів, Vesti включили Павла Куфтирьова – помічника нардепа від СН Олександра Мережка. За непідтвердженими даними, він також є радником-консультантом голови СБУ Івана Баканова.

“Офіційно ця інформація не підтверджена, проте відомо, що Куфтирьов козиряє корочкою і “відкриває двері ногами в будь-високі кабінети”, – пише видання з посиланням на блогера Олену Добровольську.

Куфтирьов “прославився” під час спроб рейдерського захоплення ряду великих підприємств: фармкомпанії “Дарниця”, “Київської фабрики технічних паперів”, “Украгрожитлопобутбуді” і комплексу Агромарс (ТМ “Гаврилівські курчата”). Більшість з них він здійснював на замовлення Михайла Кіпермана.

Куфтирьов став фігурантом скандалу навколо ресторану “Велюр”. Тут під час карантину він зустрічався з батьком “тендерної мафії” Антоном Яценком і співробітником контррозвідки СБУ Євгеном Ситником. Після одного з таких візитів він попрямував у бізнес-центр “Міленіум”, де знаходяться офіси олігарха Ігоря Коломойського і його партнерів. Нещодавно його помітили за кермом автомобіля, який переслідував і залякував колишню в.о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун.

За версією Vesti, невластива Куфтирьову активність може свідчити про його плани увійти у велику політику: “Близькість до оточення Зеленського, таємні зустрічі з рішалами з числа топ і кампанія по відбілюванню іміджу: він старанно підчищає всі негативні згадки про себе в ЗМІ”.

Присутність Куфтирьова в оточенні Зеленського “вбиває” рейтинг “слуг” перед виборами – ЗМІ

Сам факт присутності Куфтирьова в оточенні Зеленського означатиме, що зусилля президента по дистанціюванню від Коломойського були фікцією.

“Крім того, Зеленському поки сходить з рук призначення друзів і колег по “Кварталу 95” на ключові державні посади, але громадськість навряд чи пробачить відвертий криміналітет в оточенні. В історії України таке дозволяв собі один президент, і він погано кінчив”, – пише видання .

Крім Куфтирьова в рейтинг потрапили глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія – за розкол монобільшості і його конфронтацію з Кабміном. Лідер партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко – за провальну підготовку “слуг” до місцевих виборів і сексистські скандали. Глава Комітету ВРУ з питань соціальної політики Галина Третьякова – за скандальні висловлювання про стерилізацію і дітей “низької якості”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...